BASEINI.LV

Switch to desktop Register Login

Baseini

Izbūvēto baseinu priekšrocība ir tā, ka baseinu var izbūvēt pēc jebkuras Pasūtītāja izvēlētās formas, dziļuma un izmēriem. Visbiežāk baseinu būvniecībā tiek izmantotas betona konstrukcijas. Sākumā tiek izrakta attiecīga izmēra bedre un sagatavota virsma. Pēc tam izveido dubultās armatūras stiegrojumu, ielej baseina grīdu, uzstāda veidņus un ielej baseina sienas.

Pirms baseina betona vannas izveides noteikti ir jākonsultējas ar speciālistiem, kuri Jums palīdzēs izvēlēties nepieciešamās iekārtas normālai baseina funkcionēšanai. Atkarībā no tā, kādu aprīkojumu Jūs izvēlēsieties, pirms baseina betona vannas izveides Jums tiks sniegta tehniskā informācija kur, kādas un cik tehnoloģiskās atveres ir jāatstāj baseina vannas konstrukcijā. Būtiski ir atcerēties, ka pirms grīdas liešanas ir jānovelk galvenās drenes caurule. Ļoti svarīgi pirms baseina būvēšanas ir paredzēt telpu, kur tiks novietots baseina aprīkojums.

Kā veidojas baseina cena.
Izbūvētajiem baseiniem nav vienas noteiktas cenas. Baseina cena ir atkarīga no tā izmēriem, konstrukcijas īpatnībām, aprīkojuma un papildaprīkojuma. Baseina betona vannas izbūves un aprīkojuma izcenojumi ir atkarīgi no baseina izmēriem, kubatūras un Pasūtītāja vēlmēm. Ja vēlieties uzzināt iespējamās baseina ier'okošanas izmaksas, lūdzu aizpildiet tāmes formu un mēs Jums nosūtīsim piedāvājumu.

Baseinu veidi.
Izbūvētajiem baseiniem ir divi pamatveidi. Pirmais ir "skimmeru" baseins. Skimmers ir baseina ūdens virsmas nosūcējs, kas tiek iestrādāts baseina sienas augšejā daļā. Šāda tipa baseinos ūdens līmenis ir apmēram 15 cm zemāks par baseina sienas augšējo malu. Šāda tipa baseinam nav īpašu nosacījumu, kur novietot baseina aprīkojumu. Zemāk ir apskatāma šāda baseina principiālā shēma.

  

Skimmeru tipa baseins

 

Otrs ir "pārplūdes" variants, kur baseina ūdens līmenis ir vienā līmenī ar baseina telpas grīdu. Šāda tipa baseinam ir nepieciešama balansa tvertne, kurā pa pārplūdes reni nonāk baseina ūdens. Tvertni novieto baseina līmenī vai arī zemāk par to, tāpēc pirms baseina būvniecības ir noteikti jāparedz vieta tvertnes novietošanai. Tvertni var arī izbūvēt no betona. Zemāk apskatāma šāda baseina principiālā shēma.

Pārplūdes tipa baseins

Read more...

2010-2014 © baseini.lv | Visas tiesības aizsargātas |

Top Desktop version