BASEINI.LV

Switch to desktop Register Login

Swim Spa

Rate this item
(0 votes)

Swim Spa ir baseins, kur ir veiksmīgi apvienotas gan masāžas baseina, gan klasiskā peldbaseina labākās īpašības. Kombinētais Swim Spa baseins sniegs Jums iespēju relaksēties un izbaudīt hidroterapiju, papeldēt pret jaudīgu pretstraumes iekārtu, vai nodarboties ar ūdens aerobiku.
Šis baseins ir kā radīts mūsu klimatiskajiem apstākļiem. Swim Spa ir paredzēts darbam visa gada garumā gan telpās, gan arī ārā. Vasarā Jūs varat baudīt patīkamu peldi veldzējošā ūdenī (25oC), bet aukstā ziemā gūt ne ar ko nesalīdzināmas izjūtas baudot hidroterapiju karstā ūdenī (38oC).
Pateicoties viegli regulējamai pretstraumei, cilvēki ar dažādu fizisko sagatavotību var izmantot Swim Spa baseinu peldēšanai. Savu baseinu Jūs varat izmantot gan sistemātiskām fitnesa nodarbībām, gan vienkārši ļauties jautrībai baseinā kopā ar draugiem. Kāpnēs – sēdvietās ir iebūvētas masāžas sprauslas, kurām ar gaisa padeves regulatora palīdzību ir iespējams regulēt intensitāti.


Peldēšanas hidroterapijas efekts.
- Pateicoties jaudīgajai pretstraumei Swim Spa pārvēršas bezgalīgā baseinā, kuru var izmantot gan intensīviem treniņiem, gan „garajām distancēm”. 
- Peldēšana ir lielisks veids kā uzturēt sevi labā formā un efektīvs līdzeklis sirdsdarbības uzlabošanai. 
- Ir pierādīts, ka pelde siltā ūdenī noņem sasprindzinājumu un sāpes muskuļos un locītavās, un ir ieteicama cilvēkiem sirgstošiem ar artrītu. 
- Jums vairs nav jāraizējas, ka bērns saaukstēsies peldoties baseinā. Tagad pelde siltajā Swim Spa baseina ūdenī sagādās Jūsu bērnam tikai „prieka jūru”! 

W - veida pretstraume. Īpaši W burta veidā izvietotās Swim Jet sprauslas nodrošina optimālu ūdens spiediena sadali pretstraumē. Pateicoties šīm sprauslām ir iespējams izjust līdzīgu pretestību tai, kāda ir dabīgai straumei. Pēc Jūsu vēlmes ir iespējams vienlaicīgi izmantot 2, 4 vai 6 sprauslas. Ir iespējams regulēt arī katras sprauslas virzienu. Trenēti peldētāji spēs novērtēt iespēju pievienot gaisu vidējā sprauslu pāra ūdens strūklai, kas palielinās „straumes” jaudu. Swim Spa baseinā Jūs ar visu ķermeni izjutīsiet jaudīgo „upes” straumi un varēsiet izbaudīt pilnvērtīgu peldi! Pretstraumi darbina trīs jaudīgi Siemens sūkņi, kuru jaudas koeficients ir 3000 litri minūtē.
Rokturis virs pretstraumes. Nerūsējošā tērauda rokturis virs pretstraumes sprauslām ir ērts dizaina elements, kas palīdzēs veikt dažādus ūdens vingrinājumus gan pie ieslēgtas, gan pie izslēgtas pretstraumes.
Neslīdoša grīda.Lai būtu droši pārvietoties pa baseinu, tā grīda ir pārklāta ar speciālu neslīdošu kārtu.
MassiveShell konstrukcija. Droša, stabila èaulas konstrukcija ar augstas izturības akrila segumu.
Apgaismojums. Zem pretstraumes izvietotais zemūdens prožektors radīs brīnišķīgu atmosfēru vakara peldei.
Termoizolējošais vāks. Pat visaukstākajā ziemas laikā termoizolējošais vāks būtiski samazinās enerģijas patēriņus baseina ūdens uzsildīšanai. Vāks arī aizkavē ūdens izgarošanu, mitruma veidošanos (telpā), un gružu nokļūšanu baseinā. Termoizolējošais vāks ietilpst Swim Spa baseina komplektācijā.
Korpuss. Swim Spa baseina uzstādīšanai ar dekoratīvo korpusu derēs jebkura gluda un cieta virsma, kur ir pievadītas nepieciešamās komunikācijas. Pēc Jūsu vēlmes Swim Spa var arī iegremdēt zemē.
SW 101 vadības panelis. Mūsdienīgs un ērts vadības panelis ar lielu šķidro kristālu displeju.
Smart Winter režīms. Unikālā, panelī iebūvētā Smart Winter funkcija palielina Swim Spa baseinu aukstumizturību.
Bezkontakta sildītājs. Drošs sildītājs, paredzēts spa baseinu ūdens sildīšanai.
Siemens sūkņi. Swim Spa baseini ir aprīkoti ar trim jaudīgiem, klusiem un drošiem ekspluatācijā Siemens sūkņiem.
Pressure Clean spiediena filtrācija. Efektīva filtrācija nodrošina kristāltīru ūdeni baseinā.
Iebūvēts skimmeris. Baseina ūdens filtrācija notiek caur iebūvētu virsmas nosūcēju – skimmeri.
Baby Pump sūknis. Neliels Baby Pump sūknis nodrošina nepārtrauktu ūdens filtrāciju baseinā.
Ozone Pure ozona ģenerators. Speciāla baseina ūdens dezinfekcijas ierīce, sastāvoša no ozonatora ar inžektoru un destruktoru, nodrošina vienmēr svaigu, ar skābekli piesātinātu ūdeni Swim Spa baseinā.
Pretaizsalšanas iekārta Freeze Protection. Ar šo iekārtu ir aprīkoti visi Swim Spa baseini, un tā nodrošina efektīvu un drošu baseina ekspluatāciju.

Swim Spa baseini ir aprīkoti ar visu augstāk minēto aprīkojumu, un tiem nav jāpiepērk papildus kādas „extras”!

 

Swim Spa baseins
izmēri: garums 4,57 metri, platums 2,39 metri, augstums 1,24 metri
piegādes laiks - 1 mēnesis

Swim Spa

 

Swim Spa XL baseins
izmēri: garums 5,5 metri, platums 2,5 metri, augstums 1,34 metri
piegādes laiks - 1 mēnesis

Swim Spa XL

 

Plašākai informācijai un cenu piedāvājumam zvaniet 67626824 vai sūtiet e-pastu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Last modified on Otrdiena, 04 Februāris 2014 09:56
Administrator

Ar baseiniem darbojos jau sen, tāpēc zinu kā vajag, kā var un ko noteikti nevajag darīt. Ir arī savs baseiniņš, kur veikt zinātniskos eksperimentus, tāpēc, ja kaut ko nezinat - droši jautājiet, domāju, ka varēšu palīdzēt.

Website: baseini.lv

2010-2014 © baseini.lv | Visas tiesības aizsargātas |

Top Desktop version