BASEINI.LV

Switch to desktop Register Login

Swim Spa

Swim Spa

Swim Spa ir baseins, kur ir veiksmīgi apvienotas gan masāžas baseina, gan klasiskā peldbaseina labākās īpašības. Kombinētais Swim Spa baseins sniegs Jums iespēju relaksēties un izbaudīt hidroterapiju, papeldēt pret jaudīgu pretstraumes iekārtu, vai nodarboties ar ūdens aerobiku.

Šis baseins ir kā radīts mūsu klimatiskajiem apstākļiem. Swim Spa ir paredzēts darbam visa gada garumā gan telpās, gan arī ārā. Vasarā Jūs varat baudīt patīkamu peldi veldzējošā ūdenī (25oC), bet aukstā ziemā gūt ne ar ko nesalīdzināmas izjūtas baudot hidroterapiju karstā ūdenī (38oC).

Pateicoties viegli regulējamai pretstraumei, cilvēki ar dažādu fizisko sagatavotību var izmantot Swim Spa baseinu peldēšanai. Savu baseinu Jūs varat izmantot gan sistemātiskām fitnesa nodarbībām, gan vienkārši ļauties jautrībai baseinā kopā ar draugiem. Kāpnēs – sēdvietās ir iebūvētas masāžas sprauslas, kurām ar gaisa padeves regulatora palīdzību ir iespējams regulēt intensitāti.

 

Sīkāku informāciju par iegādes iespējām un cenām varat saņemt, zvanot uz tālr. 67626824 vai rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

2010-2014 © baseini.lv | Visas tiesības aizsargātas |

Top Desktop version